Budownictwo

Profesjonalizm i doświadczenie to główne zalety naszej firmy. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, wykwalifikowaną kadrę oraz nowoczesne rozwiązania.

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Zakres naszej działalności to przede wszystkim budowa bloków, szeregówek oraz domów jednorodzinnych. Od jakiegoś czasu oferujemy Państwu również budowę obiektów „pod klucz”.
Wszystkie nasze realizacje wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości zlecenia oraz zastosowanych materiałów i technologii. Swoją pracę wykonujemy szybko, dokładnie i zgodnie ze sztuką inżynierską. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały posiadające aktualne dopuszczenia do produkcji i świadectwa jakości zgodnie z obowiązującymi w Polsce normami. Stosowane materiały podlegają ponadto dodatkowej wewnętrznej kontroli. Na bieżąco dbamy o jakość naszych produktów, poszerzamy ofertę dostosowując się do potrzeb rynku. Błyskawicznie reagujemy na zmieniające się potrzeby klientów. Produkujemy mieszanki betonowe, zaprawy budowlane w szerokiej gamie klas i marek, zgodnie z wymaganiami odbiorców.

Zależy nam na tym, aby być dobrym partnerem w sektorze budowlanym poprzez świadczenie najwyższej jakości usług oraz pozyskiwanie wysokiej klasy specjalistów.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone / PietraMielec.pl 2015